Egyesületi hírek

 

 

- 2008. július hó utolsó hetében a Polgáriak a Városért Egyesület tagjai társadalmi munkában részt vettek a Kálvária domb kaszálásában és tisztításában. A megközelítőleg 30,000 négyzetméteres területet egy hét leforgása alatt kaszálták le az egyesület tagjai Oláh József Egyesületünk elnökének vezetésével. A több mint kétszázezer forintértékű munkát a Római katolikus egyháznak ajánlottuk fel a templom 150 éves évfordulójának tiszteletére.


- Továbbá az egyesület tagjai részt vettek az összegyűjtött hulladék elszállításában:
- Kuczik Sándorné
- Répási János
- Pappné Sebők Mária

 

 

 

- Az Egyesületünk tagsága részt vett 42 fővel és számtalan vendéggel a Regejárók Egyesület által szervezett családi napon. Önálló csapatként vettünk részt a jó hangulatú összejövetelen. Ez volt az első alkalom mikor a városunk lakossága rendezvény keretein belül ismerkedhetett meg az egyesületünk tagságával.

 

Képek

Látogatók

Ma 5

Tegnap 6

Heti 31

Havi 62

Összesen 36748

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Támogatók